O firmie

Spełniamy marzenia!

Witam!

Firma TE-JA, zajmująca się szeroko pojętą turystyką, istnieje już od 1994 roku. Powstała, ponieważ poznawanie świata to moja pasja. Chcę się tą pasją dzielić z innymi, pomagając im zaplanować wymarzoną podróż i wypoczynek, a potem ją zrealizować.

Jako właścicielka Biura Podróży TE-JA stawiam na profesjonalizm i rzetelność, dlatego też od momentu powstania biura osobiście obsługuję moich klientów. Ich liczba z roku na rok rośnie. Klienci mają zaufanie do firmy i do poziomu oferowanych przez nią usług.

Każda propozycja jest dobierana indywidualnie. Najważniejsze jest wysłuchanie, jakie są oczekiwania klienta. Wtedy dobieram ofertę, która jest najbliższa spełnieniu jego marzeń. Staram się, aby klient był zawsze zadowolony.

Korzystam przy tym z własnych doświadczeń wyjazdowych oraz z opinii moich klientów powracających z konkretnych imprez turystycznych. Przez cały czas staramy się poszerzać ofertę i proponować nowe strony świata i nowe sposoby spędzania wolnego czasu.

Moja firma współpracuje wyłącznie ze znanymi i sprawdzonymi organizatorami wypoczynku i przewoźnikami. Wyróżniają się oni wysoką jakością świadczonych usług, prestiżem i zaufaniem klientów.

Do biura firmy TE-JA bardzo łatwo trafić. Położone jest w centrum Strzelina, na parterze, tuż koło ronda. Już z daleka zobaczą państwo witryny z aktualnymi ofertami turystycznymi. Serdecznie zapraszam do odwiedzin!

Właścicielka mgr Teresa Kolaszkiewicz

Strona wykonana przez Bit Mouse. Wszelkie prawa zastrzeżone.